PL | EN

Ostatnie tematy:

Zimowa wyprawka dla noworodka. Jakie tkaniny na niskie temperatury?

Maluchy, które przychodzą na świat w okolicach chłodnych miesięcy potrzebują większego i bardziej przemyślanego uposażenia. Sprawdź, co powinno znaleźć się w zimowej wyprawce dla noworodka.

Wygodne pranie z kapsułkami

10 najczęstszych błędów popełnianych podczas prania

Jest kilka błędów, których należy się wystrzegać, by ulubione części garderoby służyły długo, a pralka nie ulegała uszkodzeniu.

czyszczenie pralki

Jak wyczyścić pralkę? Domowy poradnik

Pralka, podobnie jak wszystkie często eksploatowane domowe sprzęty, ma prawo ulegać rozmaitym uszkodzeniom i zabrudzeniom. To zupełnie naturalne, w końcu pranie robimy non stop.

temperatura u niemowlaka gorączka u niemowlaka

Temperatura u niemowlaka. Objawy gorączki i sposoby leczenia

W większości przypadków gorączka jest powodem do niepokoju, ale nie do paniki. Jest to normalna reakcja organizmu na infekcje i naturalny sposób na zainicjowanie wewnętrznej walki o zdrowie.

jesienne infekcje u dziecka

Jesienne infekcje u dzieci. Profilaktyka, leczenie

Dzieci chorują szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Warto robić wszystko, by w tym czasie szczególnie zadbać o profilaktykę, zapobiegając w ten sposób przeziębieniom oraz poważniejszym chorobom. Jak to zrobić?

alergia u dzieci

Rodzaje alergii u dzieci. Pierwsze objawy

Kaszel, ból brzucha, kolka? Objawy te mogą pojawić się już u kilkutygodniowego dziecka. Warto dokładnie je obserwować, gdyż w niektórych przypadkach oznaczają początki alergii.

niemowlak

Środki czystości potrzebne przy noworodku

Wszystkie środki czystości i kosmetyki dla niemowląt powinny być dopasowane do szczególnych potrzeb dzieci. Najlepsze są produkty naturalne, pozbawione sztucznych substancji.

mycie rąk, kosmetyki dla noworodka

Kosmetyki dla noworodka. Zadbaj o skórę dziecka

Wyprawka dla noworodka musi zawierać niezbędne kosmetyki, dzięki którym pielęgnowanie delikatnej skóry nowo narodzonego dziecka będzie bezpieczne.

Pranie dziecięcych ubrań

Proszek do prania dla niemowląt. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jak wśród wielu dostępnych produktów wybrać proszek do prania dziecięcych ubrań, który będzie najbardziej odpowiedni?

kalendarz pylenia roślin

Kalendarz pylenia roślin. Poradnik dla alergików

Kalendarz pylenia pozwala na zgromadzenie informacji, na temat tego, kiedy pylą trawy oraz drzewa, których alergeny mogą mieć niekorzystny wpływ na organizm człowieka.

sen noworodka

Ile powinien trwać sen noworodka i jak właściwie usypiać dziecko?

To ile godzin snu dziennie potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania małe dziecko, zależy od jego wieku i aktywności fizycznej. Sprawdź, ile powinien trwać sen noworodka i jak właściwie usypiać dziecko?

ubranka dla noworodka, wyprawka dla niemowlaka, ubranka dla niemowlaka

Ubranka dla noworodka. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Chcesz kupić porządne ubranka dla noworodka, ale nie wiesz na co zwrócić szczególną uwagę? Oto kilka praktycznych porad dotyczących tego, jak świadomie ubierać małe dzieci.

pielęgnacja noworodka, dziecko w kąpieli

Pielęgnacja noworodka. 10 praktycznych zasad

O czym należy pamiętać podczas codziennej pielęgnacji noworodka? Sprawdź, co powinien wiedzieć na ten temat każdy rodzic.

pościel dla niemowlaka

Pościel dla niemowlaka. Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Żywność, ubrania, pościel oraz wiele innych przedmiotów życia codziennego stale narażają dzieci na alergie. Sprawdź, jaką pościel dla niemowlaka najlepiej wybrać i czym powinna być wypełniona.

Słownik pojęć