PL | EN

Oryginalne receptury

 

denmark-original

 

Skandynawska jakość

Do najważniejszych wartości w Skandynawii można zaliczyć rodzinną tradycję, bezpieczeństwo, wysokie standardy oraz jakość.
To styl życia, gdzie poszanowanie środowiska naturalnego jest równe dobru i potrzebom człowieka.

Skandynawskie produkty wyróżnia wiele certyfikatów i nagród za wysoką jakość, bezpieczeństwo użytkowania i proekologiczne działanie na rzecz środowiska. W Danii promuje się przemyślane podejście do zakupów i dostrzeganie szerszej perspektywy stosowanych codziennie produktów – ich oddziaływanie na zdrowie i otoczenie.

Jako duńska marka – JELP stawia sobie na za cel zadowolenie klienta i podejmuje wszelkie wyzwania mające na celu poprawienie jakości surowców oraz procesów produkcji.

Działania w zgodzie z naturą

certyfikat

Od zawsze firma ma na uwadze dobro środowiska naturalnego, czego dowodem jest certyfikat środowiskowy ISO 14001 przyznany już w 2000 roku. Podstawą do uzyskania takiego odznaczenia jest analiza wpływu działania firmy na środowisko naturalne oraz wdrożenie planu minimalizowania działań negatywnych.  Równocześnie firma jest zarejestrowana w systemie EMAS – zarządzania środowiskowego, który normalizuje firmową politykę ochrony środowiska.

Certyfikaty

Przez wszystkie lata działalności firma zyskała wiele certyfikatów i odznaczeń za działalność na rzecz środowiska. Dbając o środowisko tworzono innowacyjne produkty, utrzymując zawartość szkodliwych substancji na jak najniższym poziomie oraz przestrzegając wymagania odnośnie opakowań oraz koncentracji produktu.
European Awards For Environment – odznaczenie dla firmy za rozwój produktów do prania w niskich temperaturach. Dzięki zastosowaniu niskich temperatur można ograniczyć zużycie prądu nawet do 60%.
Save Energy and Water – program, który ma na celu obniżanie temperatury zmywania w zmywarkach automatycznych, poprzez używanie detergentów w tabletkach.
Sustainable cleaning – inicjatywa, która ma poprawić ochronę zdrowia i bezpieczeństwa ludzi poprzez promowanie zasad zrównoważonego rozwoju wśród producentów detergentów i innych środków czyszczących.

 

certyfikat1certyfikat2certyfikat3